Реклама на радіо
Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник
тел. 067 363 26 56
«ProMedia»

Olis - замовлення реклами на радіо в агенції ProMedia.

Свою діяльність розпочали 4 лютого 2007 року. Офіс знаходився по вул.Мазепи 24/1, де і знаходиться по сьогоднішній день. Діяльність починалась з віконнодверної групи товарів та жалюзей. Зі змінами і потребами ринку асортимент товарів розширювався, що призвело до потреби створення нової торгової марки. Так у 2009 році утворилась компанія "OLIS", яка починає новий етап роботи на ринку.

Виходячи з назви "OLIS – комфортність Вашої оселі", комфорт починається при знайомстві з компанією, що асоціюється з:

На даний час компанія займається продажем таких товарів:

В результаті восьмирічної роботи встановлено найрізноманітніші конфігурації вікон, дверей та балконних рам у сотнях квартир та будинків. Поставлено велику кількість сонцезахисних систем для різних категорій клієнтів, одними з яких є санаторії Трускавця та Східниці "Перлина прикарпаття", "Джерело", "Шале Грааль", ЗАТ "Трускавець курорт", "Респект", та інші. Серед клієнтів навчальні заклади, технікуми, школи міста та району, розважальні та культурні заклади, державні установи. Наприклад у Львівському музично-драматичному театрі імені Ю.Дрогобича було проведено реконструкцію залу, а в музичному училищі імені Барвінського здійснено роботи по заміні вікон та дверей, встановлено автоматичні в’їзні ворота. З нами співпрацюють будівельні організації, такі як "ТКС", "Будсервіс" та інші… За відмінну роботу та розвиток у галузі неодноразово одержували сертифікати, дипломи, подяки. Нашу діяльність висвітлювали місцеві засоби масової інформації. Зусилля компанії спрямовані не тільки на вдосконалення і розширення ринку, а також і на благочиність, зокрема, дитячих інтернатів. Таким чином робота в компанії ведеться у напрямку розвитку новітніх будівельних тенденцій, які диктує ринок, вдосконалення професіоналізму працівників і представлення високоякісного продукту для наших клієнтів.

Наші контакти

Ексклюзивне розміщення реклами на радіостанціях: Хіт ФМ, Наше радіо, Галичина ФМ, Радіо П’ятниця, Ретро-FM в містах: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник.

Наші контакти:

Рекламна агенція ProMedia
м. Дрогобич, 82100
тел. 067 363 26 56
alberda@i.ua