Реклама на радіо
Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник
тел. 067 363 26 56
«ProMedia»

Плиточка - замовлення реклами на радіо в агенції ProMedia.

"Плиточка" відома своїм лояльним ставленням до клієнтів, адже наш девіз - "Наші клієнти завжди у виграші". У нас Ви можете знайти все необхідне для ремонту і оздоблення ванної кімнати, кухні, коридору, вітальні, балкону тощо. Серед нашого асортименту представлено багато іспанських виробників, а саме: Argenta, Baldocer, Cristacer, Ceramica Gomez, Oset, Roca, Halcon, Saloni, Monopole, Myr Ceramica та інші. Також у нас великий асортимент польських виробників, а саме: Polcolorit, Ceramika Konskie, Stargres, Ceramika Color. Окрім керамічної плитки у нашому магазині ви можете придбати якісну сантехніку та меблі для ванної кімнати відомих європейських фабрик: Devit (Чехія), Imprese (Чехія), Grohe(Німеччина), Kolo (Польща), Radaway(Польща), Polimat (Польща), Primera (Польща),  Ювента (Україна), Аква Родос (Україна), Софас (Україна).  Є також супутні матеріали — клеї,фуги.

Обрати омріяну плиточку допоможе наш кваліфікований персонал. Вам допоможуть підібрати саме ту плитку, яку ви шукаєте, яка буде підходити під ваш характер, і стиль, і також під Ваш гаманець. З нашими продавцями оновите не тільки ванну кімнату, а й кухню, прихожу і навіть вітальну. У нас Ви зможете придбати дзеркала преміум-класу, які будуть окрасою Вашого інтер'єру. До того ж у нашому магазині завжди діють цікаві акції. Магазин-салон “Плиточка” чекає Вас!!!

Ексклюзивне розміщення реклами на радіостанціях: Хіт ФМ, Наше радіо, Галичина ФМ, Радіо П’ятниця, Ретро-FM в містах: Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник.

Наші контакти:

Рекламна агенція ProMedia
м. Дрогобич, 82100
тел. 067 363 26 56
alberda@i.ua